České top kluby bodovali naplno. Boj o titul zostáva aj naďalej napínavý

Slovenský futbalista Filip Blažek rozhodol o triumfe Baníka Ostrava v nedeľnom zápase 25. kola českej ligy nad FK Pardubice 1:0. Dvadsaťšesťročný stredopoliar sa strelecky presadil v 69. minúte.

17.03.2024 21:06
Sparta Praha Foto: ,
Úľava. Hráči Sparty Praha po debakli v Liverpoole (1:6) v lige zabodovali naplno.

Stredopoliar Lukáš Haraslín prispel presnou prihrávkou na gól Jana Kuchtu k triumfu Sparty Praha nad Hradcom Králové 2:1. Slovenský reprezentant v druhom polčase zaznamenal gól, ktorý však VAR pre ofsajd neuznal.

FK Jablonec doma podľahol Viktorii Plzeň 1:2. Slavia Praha zvíťazila nad FC Slovan Liberec 3:0 a naďalej stráca na vedúcu Spartu jeden bod.

FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)

Góly: 73. Chramosta – 20. Hejda, 84. Chorý, ČK: 79. Polidar (Jablonec)
S. Nebyla a D. Hollý do 88. min – brankár M. Tvrdoň na lavičke náhradníkov

FK Pardubice – FC Baník Ostrava 0:1 (0:0)

Gól: 69. BLAŽEK, ČK: 72. Chlumecký, 73. Kováč (Pardubice)
Brankár V. Budinský na lavičke náhradníkov – F. Blažek a T. Rigo celý zápas, M. Rusnák od 83. min

SK Slavia Praha – FC Slovan Liberec 3:0 (1:0)

Góly: 15. a 90.+1, Jurečka (prvý z 11 m), 83. Chytil
I. Schranz od 68. min, M. Tomič na lavičke náhradníkov – Ľ. Tupta do 87. min

AC Sparta Praha – FC Hradec Králové 2:1 (1:0)

Góly: 16. Birmančevič, 47. Kuchta – 90.+5. Koubek
L. Haraslín do 72. min, brankár J. Surovčík na lavičke náhradníkov – L. Čmelík do 87. min, D. Dancák celý zápas

Viac na túto tému: #Sparta Praha #Slavia Praha #Viktoria Plzeň