Schranzov gól odštartoval veľké pražské derby. Sparta v ňom predviedla obrat snov

Slovenský futbalový reprezentant Ivan Schranz vsietil úvodný gól Slavie Praha vo štvrťfinále Českého pohára proti Sparte.

28.02.2024 21:04
Ivan Schranz Foto:
Ivan Schranz sa takto tešil z gólu. Na postup však nestačil.

„Zošívaní“ však v prestížnom derby neudržali vedenie 2:0 a napokon prehrali 2:3 po predĺžení. O triumfe hostí, ktorí nastúpili bez Lukáša Haraslína, rozhodol v 114. minúte z pokutového kopu Adam Karabec.

Medzi elitné kvarteto postúpil aj FC Zlín po víťazstve nad Slovanom Liberec 2:1 po predĺžení.

Poklady ligy. Ktorí hráči odišli za milióny? Fotogaléria - 19 fotiek Všetky fotky
Nie je to pravidlo, no aj zo slovenskej ligy...

Štvrťfinále Českého pohára:

Slavia Praha – Sparta Praha 2:3 pp (2:2, 1:0)
Góly: 39. SCHRANZ, 48. Diouf – 55. a 73. Olatunji, 114. Karabec (z 11 m), ČK:120+7. Zelený (Sparta) po druhej ŽK
I. Schranz (Slavia) hral do 73. min

FC Zlín – FC Slovan Liberec 2:1 pp (1:1, 1:0)
Góly: 11. Schánělec, 91. Janetský – 83. Pourzitidis, ČK: 95. Simerský – 45. Doumbia
Ľ. Tupta (Liberec) hral od 61. min

Viac na túto tému: #Slavia Praha #AC Sparta Praha #Ivan Schranz #Lukáš Harasín #Český pohár