Haaland opäť zažiaril hetrikom, Liverpool dokonal obrat v 98. minúte

Futbalisti FC Liverpool zvíťazili v stredajšom zápase 5. kola anglickej Premier League nad Newcastlom United 2:1. O ich druhom triumfe v sezóne rozhodol v ôsmej minúte nadstaveného času striedajúci Fabio Carvalho.

31.08.2022 23:03 , aktualizované: 23:48
Erling Haaland Foto: ,
Erling Haaland sa teší z gólu so spoluhráčmi z Manchestru City.

Liverpool sa posunul na priebežné 5. miesto tabuľky. Newcastle je na 11. mieste pred Manchestrom United, ktorý vo štvrtok absolvuje duel s Leicestrom.

Nórsky útočník Erling Haaland strelil hetrik v druhom zápase po sebe, keď prispel k víťazstvu Manchestru City nad Nottinghamom Forest 6:0.

Futbalové kluby s najdrahšími vstupenkami Fotogaléria - 20 fotiek Všetky fotky
20. Athletic Bilbao: 39,3 eura.

Tri góly mal na konte už do prestávky, keď sa presadil v 12., 23. a 38. minúte. Po piatich zápasoch má na konte už deväť gólov a je jednoznačný strelecký líder najvyššej anglickej súťaže.

Na čele tabuľky sa udržal londýnsky Arsenal, ktorý je aj po 5. kole naďalej stopercentný. Nad Aston Villou vyhral 2:1, keď víťazný gól strelil v 76. minúte Brazílčan Gabriel Martinelli.