Neubehla ani minúta a Lewandowski slávil prvý gól za Barcelonu. Nezostalo len pri ňom

Poľský útočník Robert Lewandowski si otvoril strelecký účet v španielskom futbalovom klube FC Barcelona.

22.08.2022 00:01
Robert Lewandowski Foto: ,
Robert Lewandowski oslavuje prvý gól do siete Realu Sociedad a vôbec premiérový v drese Barcelony.

Prvými dvoma gólmi po letnom prestupe z Bayernu Mníchov sa podieľal na víťazstve v nedeľnom stretnutí 2. kola La Ligy na pôde Realu Sociedad San Sebastian 4:1.

Hneď v úvodnej minúte (po 46 sekundách) otvoril skóre, v druhom polčase pridal tretí zásah svojho tímu a na štvrtý prihral Ansuovi Fatimu. Víťazný gól strelil Ousmane Dembele.

Sadio Mané Čítajte aj Vymaľované bolo už do polčasu. Bayern znemožnil ďalšieho súpera

Katalánci odčinili bezgólovú remízu s Rayom Vallecanom z úvodného kola.

Athletic Bilbao zvíťazil nad Valenciou 1:0. O zisku troch bodov pre baskický tím rozhodol v 43. minúte Alex Berenguer.

Villarreal triumfoval na štadióne Atlética Madrid 2:0. Hostí v 73. minúte poslal do vedenia Yeremy Pino, v závere nadstaveného času spečatil víťazstvo „žltej ponorky“ kanonier Gerard Moreno.

Ktorí majitelia naliali do klubu najviac a koľko? Fotogaléria - 19 fotiek Všetky fotky
14. West Ham United: 92 miliónov eur. (Na...