Vyhrážajú sa mu smrťou. Dôvod? Vyfaulovala sa na ňom hviezda

Dánsky futbalista Joachim Anderson z Crystal Palace si po pondelňajšom zápase Premier League na pôde Liverpoolu (1:1) našiel množstvo nepríjemných správ.

16.08.2022 19:31
685987559 Foto:
Joachim Anderson.

Obranca Anderson sa v druhom polčase dostal do konfliktu s Uruguajčanom Darwinom Nunezom, ktorý ho udrel hlavou a od hlavného rozhodcu Paula Tierneyho videl červenú kartu.

Anderson vyviazol z celého incidentu so žltou kartou. Po skončení duelu sa stal na sociálnych sieťach terčom vyhrážok. Priznal, že dostal 300–400 takých správ.

Spain Soccer La Liga Čítajte viac Kto rozhýbe Manchester United? Klub sa zameral na Casemira z Realu

„Chápem, že fanúšikovia majú svoj obľúbený tím, ktorému fandia, no treba mať k úctu aj k hráčom súpera. Premier League by s tým niečo mala urobiť,“ citovala DPA slová Andersona.

Dánsky rperezentant ich zverejnil na svojom instagrame. Liverpool napriek oslabeniu o jedného hráča dokázal štyri minúty po vylúčení Neneza vyrovnať na 1:1.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

Viac na túto tému: #futbal #Premier League #Crystal Palace