V hodine dvanástej. Škriniarov Inter rozhodol v poslednej sekunde

Inter Miláno v zostave so slovenským reprezentačným obrancom Milanom Škriniarom zvíťazil na pôde nováčika súťaže US Lecce 2:1.

13.08.2022 22:56
Italy Soccer Serie A Foto: ,
Útočník Romelu Lukaku (druhý sprava) sa gólovo presadil hneď v prvom zápase od príchodu z londýnskej Chelsea.

Futbalistov Interu poslal už v 2. minúte do vedenie Romelu Lukaku, ktorý sa vrátil do Interu po pôsobení v Chelsea Londýn.

Na začiatku druhého dejstva vyrovnal Assan Ceesay, no v piatej minúte nadstaveného času rozhodol o triumfe „nerazzurri“ po rozohratí posledného rohového kopu Denzel Dumfries. To už na trávniku nebol Škriniar, ktorý opustil trávnik v 88. minúte. Následne hneď po rozohratí odpískal rozhodca koniec.

V ďalšom stretnutí futbalisti AC Miláno úspešne vykročili za obhajobou talianskeho titulu. V 1. kole Serie A zvíťazili na San Sire nad Udinese 4:2.

Dva góly si pripísal na konto Ante Rebič, rozhodujúci vsietil na začiatku druhého polčasu Brahim Diaz.

AC Miláno – Udinese Calcio 4:2 (2:2)
Góly: 15. a 68. Rebič, 12. Hernandez (z 11 m), 46. Diaz – 2. R. Becao, 45+4. Masina

Sampdoria Janov – Atalanta Bergamo 0:2 (0:1)
Góly: 26. Toloi, 90+6. Lookman

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

Viac na túto tému: #futbal #Serie A #Inter Miláno #Milan Škriniar