Slovákov z Česka chcú kluby zvučných mien. Pri Hanckovi vraj nejde o oťukávanie

Dvojica slovenských futbalových reprezentantov pôsobiacich v najvyššej českej súťaži, obranca Sparty Praha Dávid Hancko a útočník Baníka Ostrava Ladislav Almási, by v letnom prestupovom období mohla zmeniť zamestnávateľa a presťahovať sa do západnej Európy.

12.07.2022 19:47
Hancko futbal Foto: ,
Dávid Hancko.
debata

Ako na twitteri uvádza konto Sparťanské Noviny mapujúce dianie v Sparte Praha, o 24-ročného Hancka schopného hrať v strede defenzívnej formácie i na jej ľavom okraji sa zaujíma holandský klub Feyenoord Rotterdam.

"O Dávida Hancka je veľký záujem. Po ďalších kluboch, čo ‚oťukávali‘ situáciu, sa do hry vložil Rotterdam, a to veľmi dôrazne.

Kluby zatiaľ podľa našich informácií nedosiahli dohodu, ale záujem z Holandska je enormný,“ uvádza spomenutý zdroj. Hancko v Sparte hráva od roku 2019.

1. Bořek Dočkal (Česko, Sparta) - 36 - 60-tisíc...
2. Ondřej Kolář (Česko, Slavia) - 36 - 60-tisíc...
+73. Peter Olayinka (Nigéria, Slavia) - 36 -...

Na rovnakom mieste sa v ostatných dňoch šírili správy o tom, že o rok mladšieho ostravského útočníka Almásiho by chcel do svojho kádra získať škótsky veľkoklub Celtic Glasgow.

Interes o vysokého zakončovateľa však údajne majú aj iné kluby. Dvadsaťtriročný Almási prišiel do Ostravy v lete 2021 z MFK Ružomberok po polročnom hosťovaní v čečenskom tíme Achmat Groznyj.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk
debata chyba
Viac na túto tému: #Celtic Glasgow #Feyenoord Rotterdam #Dávid Hancko #Ladislav Almási
Flowers