Otázka nie je či získajú titul, ale kedy. Hamšík a spol. zvýšili náskok

Napriek remíze na pôde Gaziantepu má Trabzonspor s Marekom Hamšíkom v čele súťaže 14-bodový náskok.

09.04.2022 22:02
Marek Hamšík v drese Trabzonsporu. Foto:
Marek Hamšík v drese Trabzonsporu.

Do konca sezóny zostáva odohrať už len šesť kôl a v hre tak ostáva už len 18 bodov. Je teda takmer nemožné, že by si Trabzonspor nechal ujsť v tejto sezóne majstrovský titul.

Hamšík nastúpil v stretnutí s Gaziantepom v základnej zostave a na trávniku bol do 78. minúty, keď ho vystriedal Jean Evrard Kouassi.

Marek Hamšík Čítajte viac Celý kamión pomoci. Hamšík urobil veľké gesto, pomôže Ukrajine

Štatistický portál whoscored.com ohodnotil výkon kapitána slovenskej reprezentácie známkou 7,25, čo bola druhá najvyššia známka v tíme Trabzonsporu. Vyššiu mal už len brankár Ugurcan Cakir (8,10).

Druhý najlepší tím tureckej Süper Lig Konyaspor prehral na ihrisku Rizesporu 1:2. V drese domácich sa v prvom polčase predstavil slovenský stredopoliar Erik Sabo.

Turecká liga – 32. kolo:

Gaziantep – Trabzonspor 0:0 (M. Hamšík za hostí do 78. min), Karagümrük – Kasimpasa SK 3:2, Caykur Rizespor – Konyaspor 2:1 (E. Sabo za domácich do 45. min), Göztepe Izmir – Kayserispor 1:2, Besiktas Istanbul – Alanyaspor 4:1

Viac na túto tému: #Trabzonspor #Marek Hamšík