Kluby Slovákov sú na dostrel. Líder z Milána nečakane zakopol

Futbalisti AC Miláno stratili v pondelkovej dohrávke 31. kola talianskej Serie A dôležité body v boji o titul.

04.04.2022 23:04
Zlatan Ibrahimovič. Foto:
Zlatan Ibrahimovič.

Líder tabuľky na domácom štadióne Giuseppe Meazzu len remizoval s Bolognou bez gólov. Na čele má náskok jedného bodu pred druhým SSC Neapol, ktorého dres oblieka Stanislav Lobotka.

Na rozdiel štyroch bodov sa k mestskému rivalovi priblížil Inter Miláno slovenského Futbalistu roka Milana Škriniara.

Tri body pre AC nezariadil ani švédsky kanonier Zlatan Ibrahimovič. Do hry naskočil v 70. minúte, keď nahradil Oliviera Girouda. V stretnutí musel byť ošetrovaný, keď po jednom zo súbojov utŕžil krvavú ranu pod ľavým obočím.

Milan Škriniar, Alvaro Morata Čítajte viac Morata a spol. cez Škriniara neprešli. Inter uťal dlhú sériu Juventusu

Futbalisti Hellasu Verona zvíťazili v pondelkovom stretnutí doma nad FC Janov 1:0. O jediný gól zápasu sa postaral už v 5. minúte Giovanni Simeone.

O záchranu bojujúci Janovčania ukončili sériu ôsmich stretnutí bez prehry, počas ktorej sedemkrát remizovali. V tabuľke sú na 19. priečke, tri body pod čiarou zostupu.