Lobotka hral skoro celý zápas. Prehre Neapola s AC nezabránil

Futbalisti Neapola v zostave so slovenským reprezentantom Stanislavom Lobotkom prehrali v šlágri 28. kola talianskej ligy s AC Miláno 0:1.

06.03.2022 22:48
29. Stanislav Lobotka Foto:
Stanislav Lobotka v zápase s AC Miláno.

O triumfe hostí rozhodol v 49. minúte Olivier Giroud. AC sa dostalo na čelo tabuľky Serie A o dva body pred Inter Miláno, ktorý má zápas k dobru. Neapol je tretí o bod za Interom.

FC Janov remizoval s Empoli 0:0. Hráči Sassuola triumfovali v Benátkach 4:1, tri góly vsietili z pokutových kopov.

Juventus Turín zdolal Speziu 1:0 gólom Alvara Moratu, slovenský útočník Dávid Strelec v drese hostí do zápasu nezasiahol.

memphis depay Čítajte viac Obrat v druhom polčase. Barcelona sa zachránila po jedenástke

Serie A – 28. kolo:

SSC Neapol – AC Miláno 0:1 (0:0)
Gól: 49. Giroud
Stanislav Lobotka (Neapol) hral do 82. minúty

Juventus Turín – Spezia Calcio 1:0 (1:0)
Gól: 21. Morata
D. Strelec (Spezia) sedel na lavičke

Benátky – Sassuolo Calcio 1:4 (1:3)
Góly: 33. Henry – 2. Raspadori, 17. A 71. Berardi (Z 11 m), 29. Scamacca (z 11 m)

FC Bologna – FC Turín 0:0

ACF Fiorentina – Hellas Verona 1:1 (1:1)
Góly: 10. Piątek – 20. Caprari (z 11 m)

FC Janov – Empoli 0:0

Viac na túto tému: #Juventus Turín #AC Miláno #SSC Neapol #talianska Liga