Obrat vo veľkom štýle. Real si upevnil prvé miesto

Futbalisti Osasuny sa po dvoch prehrách v španielskej La Lige dočkali plného bodového zisku.

05.03.2022 22:52
real madrid Foto:
Futbalisti Realu Madri oslavujú gól v zápase so San Sebastianom.

V sobotnom zápase 27. kola zdolali doma FC Villarreal 1:0 gólom Chimyho Avilu zo 63. minúty. Espanyol Barcelona ukončil sériu siedmich zápasov bez víťazstva, poradil si s Getafe 2:0.

V záverečnom zápase sobotňajšieho programu potvrdili úlohu favorita futbalisti Realu Madrid. Líder ligy síce prehrával doma so San Sebastianom od desiatej minúty 0:1, no ešte pred polčasovou prestávkou vývoj otočil. Po zmene strán pridal ďalšie dva góly a zvíťazil hladko 4:1.

Real si tak upevnil prvé miesto v tabuľke. V nej má pred FC Sevilla náskok ôsmich bodov.

Martin Dúbravka Čítajte viac Newcastle má ďalšie víťazstvo. Aj vďaka zákrokom Dúbravku

La Liga – 27. kolo:

Real Madrid – San Sebastian 4:1 (2:1)
Góly: 40. Camavinga, 43. Modrič, 76. Benzema (11 m), 79. Asensio – 10. Oyarzabal (11 m)

Osasuna Pamplona – FC Villarreal 1:0 (0:0)
Gól: 63. Avila

Espanyol Barcelona – FC Getafe 2:0 (2:0)
Góly: 18. Cabrera, 27. Cabaco (vl.)

FC Valencia – FC Granada 3:1 (0:0)
Góly: 48. Guedes, 51. M. Gomez, 62. Soler (z 11 m) – 56. Domenech (vl.)