Veľká vec. Lobotkovci vyhrali a sú na čele Serie A

Futbalisti Neapola sa dostali na čelo talianskej Serie A. V záverečnom nedeľnom súboji 27. kola zvíťazili na pôde Lazia Rím 2:1.

27.02.2022 22:56
Stanislav Lobotka Foto: ,
Stanislav Lobotka.

Rozhodol o tom v 90.+4 minúte Fabian Ruiz. SSC má rovnako ako druhé AC Miláno 57 bodov. V drese hostí nastúpil v 81. minúte slovenský reprezentačný stredopoliar Stanislav Lobotka.

Futbalisti Cagliari zvíťazili v nedeľnom zápase 27. kole talianskej Serie A na pôde FC Turín 2:1. Slovenský obranca Adam Obert za Sardínčanov nenastúpil.

Verona doma zdolala Benátky 3:1 vďaka hetriku Argentínčana Giovanniho Simeoneho. V tabuľke je deviata, Benátky sú 18.

AS Rím vyhral na pôde Spezie 1:0 gólom anglického útočníka Tammyho Abrahama v 90.+8 minúte z pokutového kopu. Domáci, v drese ktorých strávil duel na lavičke náhradníkov David Strelec, hrali celý druhý polčas oslabení o vylúčeného Kelvina Amiana.