Bayern vyhral. Pekarík bol pri debakli Herthy

Futbalisti Herthy Berlín prehrali v 24. kole nemeckej 1. bundesligy na ihrisku Freiburgu hladko 0:3.

26.02.2022 20:58
Peter Pekarík Foto:
Peter Pekarík v drese Herthy.

V ich obrane odohral celý duel slovenský reprezentant Peter Pekarík. Hertha prehrala tretí duel v sérii a drží sa o bod nad čiarou baráže o udržanie sa v súťaži.

Ondrej Duda prišiel na trávnik v 84. minúte a bol pri remíze Kolína nad Rýnom na ihrisku posledného Fürthu 1:1. Kolínčanom patrí po sobote 8. priečka.

Prvý tím súťaže Bayern Mníchov zdolal gólom Leroya Saneho Eintracht Frankfurt na štadióne protivníka 1:0. Nemecký útočník sa presadil v 71. min štyri minúty po príchode na ihrisko. Obhajca vedie ligu o deväť bodov pred Dortmundom, ktorý nastúpi v nedeľu v Augsburgu.

SR futbal FL 22. kolo Slovan Spartak Trnava Čítajte viac Derby gól neprinieslo. Slovan vyhral základnú časť s náskokom

Bundesliga – 24. kolo:

Eintracht Frankfurt – Bayern Mníchov 0:1 (0:0)
Gól: 71. Sane

Borussia Mönchengladbach – Vfl Wolfsburg 2:2 (1:2)
Góly: 42. Thuram, 82. Embolo – 6. Wind, 33. Bornauw, ČK: 70. Lacroix (Wolfsburg)
L. Bénes (Borussia) na lavičke náhradníkov

Bayer Leverkusen – Arminia Bielefeld 3:0 (1:0)
Góly: 57. a 81. Diaby, 30. Alario

SC Freiburg – Hertha Berlín 3:0 (1:0)
Góly: 12. Grifo, 83. Schade, 86. Holer
P. Pekarík (Hertha) odohral celý duel

Greuther Fürth – 1. FC Kolín nad Rýnom 1:1 (0:0)
Góly: 69. Griesbeck – 53. Kainz
O. Duda (Kolín) nastúpil v 84. min

Union Berlín – 1. FSV Mainz 3:1 (1:0)
Góly: 8. Haraguči, 56. Becker, 75. Awoniyi – 90. Burgzorg, ČK: 60. Kohr (Mainz)

Karim Benzema Čítajte viac Benzemov gól za tri body. Kráľovský klub si ide po titul

Viac na túto tému: #hertha berlín #Peter Pekarík