Dráma v Miláne. Škriniarov Inter udrel v poslednej chvíli

Futbalisti Interu Miláno v zostave so slovenským obrancom Milanom Škriniarom zdolali v sobotnom dueli 23. kola talianskej Serie A Benátky 2:1 a poistili si vedúcu priečku v tabuľke.

22.01.2022 20:20
Milan Škriniar Foto:
Milan Škriniar sa teší so spoluhráčmi z vyrovnávajúceho gólu.

Na čele majú päťbodový náskok pred mestským rivalom AC, ktorý sa v nedeľu stretne v šlágri s Juventusom Turín.

Líder od 20. minúty prehrával po góle Thomasa Henryho, „nerazzurri“ sa však podarilo skóre otočiť.

V 40. minúte vyrovnal Nicolo Barella a v nadstavenom čase rozhodol o vydretom triumfe favorita Edin Džeko.

Lucas Digne Čítajte viac Obrancu Aston Villy trafila fľaša. Dúbravka vychytal Newcastlu víťazstvo

Inter sa tak po remíze v Bergame vrátil späť na víťaznú cestu. Škriniar odohral za domácich celý zápas.

Ďalší súboj medzi Janovom a Udinese Calcio sa skončil bezgólovou remízou. Pre domácich, ktorí sú v zóne zostupu, je to už dvadsiate ligové stretnutie za sebou bez víťazstva.