Kolín s Dudom kuriózne vypadol z pohára. Šok pre obhajcu z Dortmundu

Futbalisti 1. FC Kolín v zostave s Ondrejom Dudom prehrali v osemfinále Nemeckého pohára.

18.01.2022 23:16
Erling Haaland Foto: ,
Erling Haaland z Dortmundu po nepremenenej šanci v zápase proti St. Pauli.

Na vlastnej pôde podľahli druholigovému Hamburgu 3:4 v jedenástkovom rozstrele po tom, ako sa duel skončil po predĺžení remízou 1:1.

Slovenský stredopoliar naskočil do zápasu v 76. minúte a skóroval vo štvrtej sérii rozstrelu, bundesligistovi to však na postup nestačilo.

Robert Lewandowski Čítajte viac Messi opomenul Lewandowského. Čo na to Poliak?

Po bezgólovom riadnom hracom čase sa hostia ujali vedenia v 92. minúte zásluhou Roberta Glatzeia. Domáci vyrovnali v poslednej akcii predĺženia, keď premenil pokutový kop Anthony Modeste, ale ďalšie jedenástky im už šťastie nepriniesli.

V piatej sérii síce Florian Kainz poslal loptu do siete, pri kope sa však pošmykol a lopta sa mu odrazila od druhej nohy. Dva dotyky nie sú v rozstrele povolené a gól neplatil.

Erling Haaland Čítajte viac Haaland do Bayernu? Agent naznačuje skorý odchod z Dortmundu

Do štvrťfinále sa prebojoval aj ďalší druholigista St. Pauli, ktorý doma senzačne vyradil Borussiu Dortmund 2:1. Jediný zásah obhajcu trofeje dal po zmene strán nórsky kanonier Erling Braut Haaland z jedenástky.

Viac na túto tému: #Borussia Dortmund #Ondrej Duda