Juventus nezaváhal. Znovu je na pohárových priečkach

Futbalisti Lazia Rím zvíťazili v nedeľnom zápase 16. kola talianskej Serie A na pôde Sampdorie Janov 4:1.

05.12.2021 22:46
juventus Foto: ,
Radoť hráčov Juventusu v zápase so Sampdoriou.

Už v 7. minúte otvoril po kombinácii gólový účet stretnutia Sergej Milinkovič-Savič.

O desať minút zvýšil kanonier Ciro Immobile a ten istý hráč sa svojim druhým presným zásahom posunul na čelo tabuľky strelcov najvyššej súťaže, kde kraľuje s trinástimi gólmi spolu s Dušanom Vlahovičom (Fiorentina).

Domáci dokázali odpovedať až po oslabení Rimanov o Milinkoviča-Saviča, keď sa minútu pred koncom riadneho hracieho času presadil Manolo Gabbiadini.

Juventus Turín si poradil s Janovom 2:0 a opäť sa prebojoval na pohárové priečky. Hráči Hellasu Verona otočili zápas a nad oslabenými Benátkami vyhrali 4:3.

Inter Miláno Čítajte viac Inter rozhodol v Ríme už do prestávky. Škriniar prispel k nule

Sumáre:

FC Bologna 1909 – ACF Fiorentina 2:3 (1:1)
Góly: 42. Barrow, 83. Hickey – 33. Maleh, 51. Biraghi, 67. Vlahovič (z 11m)

ASD Spezia Calcio 2008 – US Sassuolo Calcio 2:2 (1:0)
Góly: 35. Manaj, 47. Gyasi – 66. a 79. Raspadori

Benátky – Hellas Verona FC 3:4 (3:0)
Góly: 12. Ceccaroni, 19. Črnigoj, 27. Henry – 67. a 85. Simeone, 52. Henry (vl.), 65. Caprari (11m), ČK: 62. Ceccaroni (Benátky)

UC Sampdoria – SS Lazio 1:3 (0:3)
Góly: 89. Gabbiadini – 17. a 37. Immobile, 7. Milinkovič-Savič, ČK: 67. Milinkovič-Savič (Lazio)

Juventus Turín – FC Janov 2:0 (1:0)
Góly: 9. Cuadraro, 82. Dybala

Viac na túto tému: #Juventus Turín #talianska Liga