Desivé scény videl aj Kucka. Hviezda Chelsea upozornila na kolaps diváka

Marocký futbalista Hakim Ziyech zaistil gólom londýnskej Chelsea triumf nad Watfordom 2:1 v stredajšom 14. kole Premier League.

02.12.2021 10:24
watford, chelsea Foto:
Desivé scény na tribúnach vo Watforde.
debata (6)

„The Blues“ si v náročnom zápase, počas ktorého museli na tribúnach zasahovať záchranári, vybojovali plný počet bodov.

Keďže nezaváhal ani jeden z ďalších dvoch tímov na čele tabuľky, poradie na troch vrchných pozíciách sa nemenilo.

Juraj Kucka Čítajte viac Chelsea uspela na pôde Watfordu, vyhrali aj City a Liverpool

„To sme neboli my. Na tento zápas sme absolútne neboli pripravení,“ povedal napriek triumfu tréner hostí Thomas Tuchel, ktorému chýbali pre zranenie Reece James, N'Golo Kante, Ben Chilwell, Mateo Kovačič a len na lavičke sedeli Timo Werner a Jorginho:

„Toto je podľa mňa výnimka, nebudem sa nad zápasom zamýšľať dlho, pretože nie sme zvyknutí takto hrať.“

Za domácich hral od 73. minúty aj slovenský reprezentant Juraj Kucka, ktorý v nadstavenom čase mohol vyrovnať. Jeho strelu z diaľky si však brankár postrážil.

Duel mohol mať v hľadisku tragickú udalosť, v dvanástej minúte postihol fanúšika Watfordu kolaps srdca.

Rozhodca David Coote prerušil zápas a zdravotníci oboch tímov priaznivcovi pomohli. Na incident upozornil lekárov hráč Chelsea Marcos Alonso, ktorý prstom ukázal na miesto na tribúne, kde sa odohrával.

Po ošetrení diváka previezli do nemocnice a hráči sa po 25 minútach vrátili na ihrisko, rozcvičili sa a zápas dohrali.