Neohrabaný superstrelec. Zlatan dvakrát prekonal brankára, najskôr vlastného

Futbalisti Bologne doma prehrali v 9. kole Serie A s AC Miláno 2:4, keď dohrávali oslabení o dvoch vylúčených hráčov.

23.10.2021 22:42
ibrahimovič Foto:
Zlatan Ibrahimovič prekonáva vlastného brankára.

Hostia viedli po polčase 2:0, potom si dal vlastný gól Zlatan Ibrahimovič. Domáci aj v oslabení o jedného hráča vyrovnali, potom ale dostal červenú kartu aj Roberto Soriano a Milánčania vďaka Alzírčanovi Ismaelovi Bennacerovi a Ibrahimovičovi strhli víťazstvo na svoju stranu.

AC sa dostalo priebežne na čelo tabuľky o bod pred Neapol, ktorý hrá v nedeľu na pôde AS Rím.

Vlastný gól Zlatana Ibrahimoviča.

Futbalisti Empoli vyhrali na ihrisku poslednej Salernitany 4:2. Domáci bez zraneného slovenského obrancu Norberta Gyömbéra prehrávali už v 13. minúte o tri góly a v druhom polčase dvoma zásahmi už iba zmiernili prehru.

Serie A – 9. kolo:

FC Bologna – AC Miláno 2:4 (0:2)
Góly: 49. Ibrahimovič (vlastný), 52. Barrow – 16. Leao, 35. Calabria, 84. Bennacer, 90. Ibrahimovič, ČK: 20. Soumaoro, 58. Soriano (obaja Bologna)

US Salernitana – FC Empoli 2:4 (0:4)
Góly: 48. Ranieri, 55. Ismajli (vlastný) – 2. a 45. Pinamonti (druhý z 11m), 11. Cutrone, 13. Strandberg (vlastný)

Sassuolo Calcio – FC Benátky 3:1 (1:1)
Góly: 37. Berardi, 50. Henry (vlastný), 67. Frattesi – 32. Okereke

Viac na túto tému: #AC Miláno #Zlatan Ibrahimovič