Hrdinom šlágra bol muž, ktorý nahradil Ronalda. Neapol je stopercentný

Futbalisti SSC Neapol sú aj po 8. kole talianskej Serie A stopercentní. V nedeľňajšom dueli zvíťazili nad FC Turín 1:0 gólom Victora Osimhena z 81. minúty a vedú tabuľku s 24 bodmi.

17.10.2021 23:05
Moise Kean Foto: ,
Moise Kean z Juventusu oslavuje gól proti AS Rím.

Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka sa po pauze zavinenej zranením dostal na zápasovú súpisku Neapola, no proti Turínu ešte nenastúpil.

Hráči Cagliari zdolali Sampdoriu Janov 3:1.

Vo večernom šlágri zdolal Juventus na vlastnom ihrisku AS Rím 1:0. Jediný gól strelil v 16. minúte Moise Kean. Ten prišiel do turínskeho klubu ako náhrada po odchode Cristiana Ronalda. Získal ho z Evertonu na dvojročné hosťovanie Moisea Keana.

Kean v Juventuse odštartoval svoju profesionálnu kariéru v roku 2016, v roku 2019 odišiel do Evertonu. V minulej sezóne bol na hosťovaní v Paríži St. Germain.

Luiz Felipe, Lautaro Martínez Čítajte viac Bizarnosti sa prizeral aj Škriniar. Rozradostený hráč Lazia vyskočil na súpera

Hostia mohli do polčasu vyrovnať, no Jordan Veretout v 44. minúte nepremenil penaltu.

Serie A – 8. kolo:

Juventus Turín – AS Rím 1:0 (1:0)
Gól: 16. Kean

SSC Neapol – FC Turín 1:0 (0:0)
Gól: 81. Osimhen
S. Lobotka (Neapol) sedel na lavičke

Empoli Calcio – Atalanta Bergamo 1:4 (1:2)
Góly: 36. Francesco – 11. a 26. Iličič, 49. Viti (vlastný), 89. Zapata

FC Janov – Sassuolo Calcio 2:2 (1:2)
Góly: 27. Destro, 90. Vasquez – 17. a 26. Scamacca

Udinese Calcio – FC Bologna 1:1 (0:0)
Góly: 83. Beto – 67. Barrow
ČK: 38. Pereyra (Udinese) po druhej ŽK

Cagliari Calcio – Sampdoria Janov 3:1 (1:0)
Góly: 4. a 90+4. Pedro, 74. Caceres – 82. Thorsby, ČK: 90+2. D'Aversa (Sampdoria)

Viac na túto tému: #AS Rím #Juventus #Stanislav Lobotka