Škriniar v šlágri neodvrátil prvú prehru Interu. Pozrite si Strelcov premiérový gól

Slovenský futbalový reprezentant David Strelec prispel v 8. kole talianskej Serie A gólom k víťazstvu Spezie Calcio nad Salernitanou 2:1.

16.10.2021 17:32 , aktualizované: 23:15
Milan Škriniar Foto: ,
Milan Škriniar sa snaží upokojiť Lautaro Martíneza pri roztržke hráčov Interu a Lazia.

V 51. minúte zakončil peknú kombináciu strelou k vzdialenejšej žrdi a vyrovnal na 1:1 Pre bývalého útočníka Slovana Bratislava to bol prvý presný zásah v najvyššej talianskej súťaži.

Obranca Norbert Gyömbér hral za Salernitanu do 20. minúty.

Inter Miláno v zostave s Milanom Škriniarom prehral na pôde Lazia Rím 1:3. Úradujúci majster viedol na Stadio Olimpico od 12. minúty, keď Ivan Perišič premenil pokutový kop.

V 64. minúte vyrovnal z bieleho bodu kanonier Lazia Ciro Immobile. O triumfe domácich rozhodol v 81. minúte Felipe Anderson.

V nadstavenom čase ešte pridal tretí gól Sergej Milinkovič-Savič Inter utrpel prvú prehru v sezóne. V tabuľke je tretí so štvorbodovou stratou na vedúci SSC Neapol, ktorý má zápas k dobru.

Vo večernom dueli zvíťazili hráči AC Miláno nad Hellasom Verona 3:2, hoci po polčase prehrávali 0:2.

Serie A – 8. kolo:

AC Miláno – Hellas Verona 3:2 (0:2)
Góly: 59. Giroud, 76. Kessie (z 11 m), 78. Günter (vlastný) – 7. Caprari, 34. Barak (z 11 m)

Lazio Rím – Inter Miláno 3:1 (0:1)
Góly: 64. Immobile (z 11 m), 81. Anderson, 90+1. Milinkovič-Savič – 12. Perišič (z 11 m)