Nevýrazní United padli v divokom zápase. Liverpool vyplienil Kuckov Watford

Futbalisti Watfordu v zostave so slovenským stredopoliarom Jurajom Kuckom prehrali v 8. kole anglickej Premier League s FC Liverpool 0:5.

16.10.2021 15:40 , aktualizované: 20:39
Cristiano Ronaldo Foto: ,
Cristiano Ronaldo po prehre Manchestru United v Leicestri.

Trénerovi Claudiovi Ranierovi, ktorý budúcu stredu oslávi 70. narodeniny, tak nevyšla premiéra na lavičke domáceho tímu. Nahradil na nej Xisca Muňoza prepusteného po siedmich kolách.

Juraj Kucka, Harry Kane Čítajte viac Jasný odkaz po debatách. Kucka prezradil, prečo nepokľakol

Hetrikom sa zaskvel brazílsky útočník Roberto Firmino. Liverpool bodoval naplno po predchádzajúcich dvoch remízach. Watford prehral druhýkrát za sebou a drží sa tesne nad hranicou zostupu.

Autor hetriku Liverpoolu Roberto Firmino sa... Foto: SITA/AP, Tess Derry
Roberto Firmino, Juraj Kucka Autor hetriku Liverpoolu Roberto Firmino sa snaží prejsť cez Juraja Kucku z Watfordu.

Manchester United prehral na trávniku Leicestru City 2:4, z uplynulých troch duelov tak získal iba bod.

O rozhodujúci gól na 3:2 sa postaral Jamie Vardy, ktorý rozvlnil sieť iba minútu po vyrovnávajúcom zásahu Marcusa Rashforda na 2:2.

koláž Čítajte viac Slečna Ronaldo vs. pani Messi. Jednu neznáša svokra, druhá žiari v Paríži

V súboji londýnskych klubov si Chelsea poradila s nováčikom z Brentfordu na ihrisku súpera 1:0. O jediný gól duelu sa postaral Ben Chilwell tesne pred polčasovou prestávkou.

Chelsea sa tak drží na čele súťaže o bod pred Liverpoolom a o dva pred Manchestrom City.

Góly: 12. Bernardo Silva, 70. De Bruyne

Leicester City – Manchester United 4:2 (1:1)
Góly: 31. Tielemans, 78. Soyuncu, 83. Vardy, 90.+1. Daka – 19. Greenwood, 82. Rashford

Aston Villa – Wolverhampton Wanderers 2:3 (0:0)
Góly: 48. Ings, 69. McGinn – 80. Saiss, 86. Coady, 90.+5. Neves

FC Watford – FC Liverpool 0:5 (0:2)
Góly: 37., 52. a 90.+1. Firmino, 9. Mané, 54. Salah