O víťazstve majstra rozhodol lapsus brankára. Real ratoval bod v závere

Futbalisti Realu Madrid remizovali v nedeľňajšom zápase 2. kola španielskej La Ligy na ihrisku Levante 3:3.

22.08.2021 23:34 , aktualizované: 23.08.2021 00:29
Kiko Casilla Foto: ,
Zákrok brankára Elche Kika Casillu pred Angelom Correom z Atlética.

Hostia sa ujali vedenia už v 5. minúte, keď sa presadil Gareth Bale, no Levante otočilo duel v priebehu jedenástich minút na začiatku druhého polčasu.

Real vyrovnal v 73. minúte zásluhou Viniciusa Juniora, ale vzápätí poslal domácich späť do vedenia Rober Pier. Bod „bielemu baletu“ zachránil päť minút pred koncom opäť Vinicius.

Memphis Depay Čítajte viac Strata Barcelony, Depay jej zaistil aspoň bod. Valjent sa tešil z troch

Levante dohralo bez vylúčeného Aitora Fernandeza.

Real Sociedad San Sebastian zvíťazil nad Rayom Vallecano 1:0.

Majstrovské Atlético Madrid zvíťazilo nad Elche 1:0 a po dvoch zápasoch má na konte plný počet bodov. Jediný gól strelil v 39. minúte Angel Correa, ktorý využil chybu brankára Kika Casillu.

La Liga – 2. kolo:

Real Sociedad San Sebastian – Rayo Vallecano 1:0 (0:0)
Gól: 68. Oyarzabal (z 11 m)

Atlético Madrid – FC Elche 1:0 (1:0)
Gól: 39. Correa

Levante – Real Madrid 3:3 (0:1)
Góly: 46. Roger, 57. Campana, 79. Pier – 5. Bale, 73. a 85. Vinicius, ČK: 87. Fernandez (Levante)

Viac na túto tému: #Real Madrid #atlético madrid