United len s bodom, ale vyrovnali rekord. Navrátilec Lukaku načal v šlágri Arsenal

Futbalisti Manchestru United remizovali v nedeľňajšom stretnutí 2. kola anglickej Premier League na ihrisku Southamptonu 1:1.

22.08.2021 18:07 , aktualizované: 19:41
Bruno Fernandes Foto: ,
Bruno Fernandes z Manchestru United v slovnej výmene s hráčmi Southamptonu.

Domáci viedli, keď po polhodine hry tečoval strelu Che Adamsa do vlastnej siete Fred.

Aspoň bod zariadil Mason Greenwood, ktorý si v 55. minúte našiel loptu v preplnenej šestnástke a poslal ju do siete.

„Červení diabli“ vyrovnali vďaka remíze rekord Premier League. Na ihriskách súperov neprehrali už 27 zápasov, čo sa doteraz podarilo iba Arsenalu medzi aprílom 2003 a septembrom 2004.

Bruno Fernandes Čítajte viac Manchester zničil Leeds. Kucka má za sebou víťazný debut

Súboj londýnskych tímov sa skončil v prospech Chelsea, ktorá zvíťazila na ihrisku Arsenalu 2:0. Oba góly padli už do prestávky.

Postarali sa o ne navrátilec do klubu Romelu Lukaku a 21-ročný obranca Reece James. Arsenal nezvládol po zápase na štadióne Brentfordu ani druhý duel proti mestskému rivalovi a zostáva bez bodu.

SR Bratislava šport futbal EL 3. predkolo odveta Lincoln BAX Čítajte viac Slovan sme okradli, aj ak sme za Greena dostali len cent, rypli si na ostrovoch

Hráči Tottenhamu nadviazali na vystúpenie z 1. kola, keď zdolali majstrovský Manchester City a zásluhou jediného gólu uspeli aj na ihrisku Wolverhamptonu.

V 9. minúte skóroval z pokutového kopu Dele Alli. Kanonier Harry Kane si v drese „kohútov“ odkrútil sezónnu premiéru, keď prišiel na trávnik v 72. minúte.