Barcelona uspela aj bez Messiho. Nezaváhalo ani Atlético

Futbalisti španielskeho majstra Atletica Madrid vstúpili úspešnej do novej sezóny La Ligy.

15.08.2021 22:03
barcelona Foto: ,
Futbalisti Barcelony sa tešia z prvého gólu v zápase so San Sebastianom.

V nedeľnom 1. kole zvíťazili na pôde Celty Vigo 2:1 po dvoch góloch krídelníka Angela Correu.

Na jeho prvý zásah ešte dokázal odpovedať Iago Aspas z penalty, no zverenci trénera Diega Simeoneho uspeli po ďalšom presnom zakončení Argentínčana v 64. minúte.

Martin Valjent Čítajte viac Valjent odohral celý zápas, Greif na lavičke. Malorka má bod

FC Barcelona už bez Argentínčana Lionela Messiho zdolala doma San Sebastian 4:2. Domáci sa ale zahrávali s ohňom, keďže v druhom polčase viedli 3:0 a v závere dvakrát inkasovali.

Víťazstvo pre tím holandského kouča Ronalda Koemana zabezpečil dvoma gólmi dánsky útočník Martin Braithwaite, v nadstavenom čase ho upokojil presným zásahom Sergi Roberto.

La Liga – 1. kolo:

Celta Vigo – Atletico Madrid 1:2 (0:1)
Góly: 59. Aspas (z 11 m) – 23. a 64. Correa, ČK: 90.+6 Mallo – 90.+6 Hermoso

FC Barcelona – Real Sociedad San Sebastian 4:2 (2:0)
Góly: 45.+2 a 59. Braithwaite, 19. Pique, 90.+1 Roberto – 82. Lobete Cienfuegos, 85. Oyarzabal

Viac na túto tému: #fc barcelona #atlético madrid #la liga