Krátko po príchode na ihrisko. Štepanovský zariadil remízu Brna

Česká futbalová liga pokračovala v sobotu zápasmi 30. kola. Posledný tím tabuľky Slezský FC Opava remizoval s Bohemiansom 1905 1:1 a zabodoval prvýkrát po šesťzápasovej šnúre prehier.

01.05.2021 21:45

⚽️ KONEC • Klokani vezou z Opavy bod po vyrovnávací brance Puškáče Současně vyrovnali vlastní klubový rekord, když neprohráli deset zápasů v řadě #OPABOH

Uverejnil používateľ Bohemians Praha 1905 Sobota 1. mája 2021

Hostia v 35. minúte nepremenili pokutový kop, keď pokus Davida Puškáča nohami zneškodnil slovenský brankár Tomáš Digaňa.

Příbram prehral na svojom trávniku s Českými Budějovicami 0:1, keď jediný gól zápasu strelil v 20. minúte Bosniak Benjamin Čolič. Domáci mali veľkú príležitosť na vyrovnanie v 36. minúte, ale Tomáš Pilík nepremenil pokutový kop.

V záverečnom zápase sobotňajšieho programu remizoval Baník Ostrava so Zbrojovkou Brno 1:1. Za hostí vyrovnal v 79. minúte Peter Štepanovský, ktorý prišiel na trávnik krátko predtým.

⏱️ 90' 1:1 Konec utkání. Z Ostravy nakonec vezeme bod za remízu 1:1. #OSTBRN

Uverejnil používateľ FC Zbrojovka Brno Sobota 1. mája 2021

Sumáre – 30. kolo:

Slezský FC Opava – Bohemians 1905 1:1 (1:0)
Góly: 41. Helešic (z 11 m) – 56. Puškáč
T. Digaňa chytal celý zápas, R. Dedič hral celý zápas a dostal ŽK, K. Mondek hral do 82. min – P. Le Giang chytal celý zápas

FK Příbram – Dynamo České Budějovice 0:1 (0:1)
Gól: 20. Čolič
M. Králik (Č. Budějovice) hral celý zápas a dostal ŽK

1. FC Slovácko – FK Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
Gól: 24. Drchal
P. Bajza chytal celý zápas, P. Šimko hral prvý polčas, M. Tomič nastúpil v 46. min – S. Dancák hral celý zápas

Baník Ostrava – Brno 1:1 (0:0)
Góly: 53. Buchta – 79. ŠTEPANOVSKÝ
V. Budinský bol na lavičke náhradníkov – D. Bariš hral do 75. min, A. Čermák hral do 63. min a dostal ŽK, P. Štepanovský nastúpil v 75. min a v 79. min strelil gól