Parma s Kuckom favorita nezaskočila. Ibrahimovič videl za urážku červenú

Futbalisti AC Miláno zvíťazili v sobotnom zápase 30. kola talianskej Serie A na trávniku Parmy 3:1.

10.04.2021 20:31 , aktualizované: 22:04
AC Miláno, Parma Foto: ,
Ante Rebič z AC Miláno strieľa prvú gól do siete Parmy.

Upevnili si druhé miesto v tabuľke, na Inter Miláno strácajú osem bodov, lídra však čaká nedeľný domáci duel s Cagliari.

Výhru AC zariadili gólmi v prvom polčase Ante Rebič a Franck Kessie. Po zmene strán uvidel Zlatan Ibrahimovič červenú kartu za slovnú inzultáciu rozhodcu Fabia Marescu, ktorý švédskeho kanoniera bez žltého varovania poslal rovno pod sprchy.

Domáci za stavu 2:1 a v početnej výhode vrhli sily do útoku, v nadstavenom čase spečatil výhru AC Rafael Leao. Za Parmu odohral celých 90 minút s kapitánskou páskou na rukáve slovenský reprezentant Juraj Kucka.

Hráči Spezie Calcio vydreli vďaka dvom gólom v závere výhru 3:2 nad Crotone.

Posledný tím tabuľky nezískal ani bod, keď inkasoval od Giulia Maggioreho v 89. minúte a od chorvátskeho stopéra Martina Erliča po priamom kope v druhej minúte nadstaveného času.