Ďalšia komplikácia. Ronaldo skóroval, Barák však pripravil Juventus o body

Futbalisti Juventusu Turín si opäť skomplikovali cestu za obhajobou titulu v talianskej Serie, v sobotňajšom zápase 24. kola iba remizovali na ihrisku Hellasu Verona 1:1.

27.02.2021 20:15
Cristiano Ronaldo Foto: ,
Cristiano Ronaldo.

Krátko po prestávke síce poslal hostí do vedenia Cristiano Ronaldo, no v 77. minúte sa o deľbu bodov postaral český stredopoliar Antonín Barák.

Úradujúci majster nevyužil možnosť dotiahnuť sa na druhý tím tabuľky AC Miláno, z tretieho miesta naň stráca tri body.

„Rossoneri“ sa navyše v nedeľu predstavia na pôde štvrtého AS Rím. Verona figuruje na priebežnej deviatej pozícii.

Hráči FC Parma neudržali na ihrisku Spezie dvojgólový náskok a napokon si odniesli iba bod za remízu 2:2.

Slovenský reprezentačný stredopoliar Juraj Kucka nastúpil s kapitánskou páskou a odohral v drese hostí celý zápas. Parma zostala v tabuľke na predposlednej 19. priečke, Spezia je šestnásta.

V ďalšom stretnutí domáca Bologna zdolala Lazio Rím 2:0 a poskočila na 11. miesto. Hostia sa mohli v 17. minúte ujať vedenia, ale kanonier Ciro Immobile nepremenil pokutový kop. Lazio zostalo na priebežnej šiestej priečke.