Fantastické hlavičky. Ronaldo znova rozhodol o výhre Juventusu

Futbalisti Juventusu Turín zdolali v pondelkovom zápase 23. kola talianskej Serie A na domácom štadióne FC Crotone 3:0.

22.02.2021 22:47
Cristiano Ronaldo Foto: ,
Cristiano Ronaldo.

Úradujúceho majstra nasmeroval k víťazstvu dvomi gólovými hlavičkami Cristiano Ronaldo. Portugalský kanonier sa najprv presadil v 38. minúte po centri Alexandra Sandra a v závere prvého polčasu si v päťke ideálne naskočil aj na center Aarona Ramseyho.

Po prestávke spečatil triumf americký stredopoliar Weston McKennie. Crotone bolo bezradné, za celý zápas si nevytvorilo jedinú vážnejšiu šancu.

Juventus sa tak po prehre s Neapolom (0:1) vrátil späť na víťaznú cestu. Z tretieho miesta stráca na vedúci Inter osem bodov a na druhé AC štyri body, pričom v porovnaní s milánskymi tímami má zápas k dobru.