Bayern zmazal dvojgólové manko, no víťaznú sériu nepredĺžil

Futbalisti Bayernu Mníchov remizovali v pondelkovom stretnutí 21. kola bundesligy s Arminiou Bielefeld 3:3. Ich sedemzápasová víťazná séria vo všetkých súťažiach sa skončila.

15.02.2021 22:54
Robert Lewandowski, Manuel Prietl Foto: ,
Hralo sa v náročných podmienkach. Hviezda Bayernu Robert Lewandowski (vpravo) v súboji s Manuelom Prietlom z Bielefeldu.

Náskok Bayernu na čele tabuľky sa tak scvrkol zo siedmich na päť bodov pred druhým Lipskom.

Hostia mali dobrý vstup do zápasu v Allianz Aréne a už v 9. minúte zaskočil súpera Michel Vlap, v 37. ich poslal do dvojgólového vedenia Amos Pieper.

Príjmy futbalových klubov v minulej sezóne Fotogaléria - 10 fotiek Všetky fotky
10. Juventus: 397,9 milióna eur.

Ihneď po zmene strán znížil Robert Lewandowski, no už o minútu upravil na 3:1 pre nováčika Christian Gebauer. Bayern však dokázal vyrovnať zásluhou gólov Corentina Tolissa a Alphonsa Daviesa.

Bielefeld figuruje s 18 bodmi na 16. mieste tabuľky, no oproti svojim súperom odohral o zápas menej.

Sumár:

Bayern Mníchov – Arminia Bielefeld 3:3 (0:2)
Góly: 48. Lewandowski, 57. Tolisso, 70. Davies – 9. Vlap, 37. Pieper, 49. Gebauer