Inter so Škriniarom neudržal rýchle vedenie. Ronaldo potrestal faul a zmätky

Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili v utorňajšom prvom zápase semifinále Talianskeho pohára na pôde Interu Miláno 2:1.

02.02.2021 23:00
Cristiano Ronaldo z Juventusu v súboji s... Foto: SITA/AP, Luca Bruno
Cristiano Ronaldo, Arturo Vidal Cristiano Ronaldo z Juventusu v súboji s Arturom Vidalom z Interu Miláno, v popredí Milan Škriniar.

Dvoma gólmi o tom rozhodol Cristiano Ronaldo, slovenský stopér Milan Škriniar odohral za domácich celý duel. Odveta je na programe o týždeň 9. februára v Turíne.

Milánčania sa dostali do vedenia už v 9. minúte zásluhou Lautara Martíneza, no ešte do prestávky prišli chvíle portugalského kanoniera.

Najskôr v 26. minúte premenil jedenástku a o deväť minút neskôr využil nedorozumenie medzi brankárom Samirom Handanovičom a obrancom Alessandrom Bastonim a skóroval do odkrytej siete.