Ďalšia prehra Liverpoolu. Stopku v pohári mu vystavili United

Futbalisti Manchestru United postúpili do osemfinále Pohára FA. V zápase 4. kola zdolali v derby FC Liverpool 3:2. V ďalšej fáze sa strenú s West Hamom United.

24.01.2021 20:33
Anglicko Futbal Pohár FA ManU Liverpool Foto: ,
Mason Greenwood (MUFC) skóruje proti FC Liverpool.

Ako prví sa dostali do vedenia Liverpoolčania vďaka Mohammedovi Salahovi, na jeho zásah odpovedali Mason Greenwood a Marcus Rashford.

„The Reds“ vyrovnali Salahovým druhým gólom, o postupe United však rozhodol Bruno Fernandes v 78. minúte.

Hráči Fulhamu v bránke so slovenským reprezentantom Marekom Rodákom nepostúpili do osemfinále Pohára FA.

Vo 4. kola prehrali na svojom ihrisku s Burnley 0:3. Rodáka dvakrát prekonal Jay Rodriguez, ktorý svoj druhý zásah dosiahol z jedenástky. Konečný výsledok stanovil Kevin Long.

Do ďalšej fázy postúpili bez problémov hráči londýnskej Chelsea, ktorí zdolali druholigový Luton Town 3:1. Leicester City prehrával po prvom polčase s Brentfordom 0:1, ale v druhom dejstve otočil a triumfoval 3:1.