Škriniar v úlohe strelca. Pozrite si jeho gól v zápase s Rimanmi

Milan Škriniar zaznamenal presný zásah v zápase 17. kola Serie A medzi futbalistami AS Rím a Interu Miláno. Na víťazstvo napokon hosťom nestačil, z hlavného mesta odchádzajú po remíze 2:2.

10.01.2021 14:04 , aktualizované: 11.01.2021 23:02
Milan Škriniar Foto: ,
Milan Škriniar (vľavo) v súboji s Edinom Džekom.

Domáci sa dostali do vedenia už po sedemnástich minútach hry, keď strelou k ľavej žrdi z hranice šestnástky prekonal brankára Lorenzo Pellegrini.

Aktívnejší hostia sa v prvom dejstve gólovej koncovky nedočkali. V 56. minúte zahral rokový kop do stredu pokutového územia Marcelo Brozovič a Škriniar poslal loptu hlavou do siete.

Gól Milana Škriniara.

Pripísal si tak svoj druhý gól v aktuálnej sezóne. Už o sedem minút viedli Milánčania 2:1 po strele Maročana Achrafa Hakimiho.

Záverečný tlak „vlkov“ priniesol ovocie štyri minúty pred koncom riadneho hracieho času v podobe vyrovnávajúceho gólu Gianlucu Manciniho.

Inter stráca po nedeli na lídra tabuľky, mestského rivala AC, tri body. Rovnako tri body delia Inter a tretí AS.

Serie A – 17. kolo:

Spezia Calcio – Sampdoria Janov 2:1 (1:1)
Góly: 20. Terzi, 60. Nzola (z 11m) – 24. Candreva

Juventus – Sassuolo 3:1 (0:0)
Góly: 51. Danilo, 82. Ramsey, 90.+ Ronaldo – 59. Defrel, ČK: 45.+ Obiang (Sassuolo)

ACF Fiorentina – Cagliari Calcio 1:0 (0:0)
Gól: 72. Vlahovič

AS Rím – Inter Miláno 2:2 (1:0)
Góly: 17. Pellegrini, 86. Mancini – 56. ŠKRINIAR, 63. Hakimi