Mourinhov Tottenham znova prehral, Manchester United rozobral nováčika

Futbalisti Manchestru United si v nedeľu hladko poradili s nováčikom z Leedsu 6:2 v 14. kole anglickej Premier League. Naplno bodovali už v šiestom z uplynulých siedmich duelov.

20.12.2020 15:15 , aktualizované: 22:25
Jamie Vardy Foto: ,
Jamie Vardy z Leicestru.

Za víťazstvom nasmeroval zverencov trénera Oleho Gunnara Solskjaera škótsky stredopoliar Scott McTominay, ktorý skóroval dvakrát už v úvodných troch minútach.

United sa pripojili ku kanonáde Liverpoolu, ktorý dal v sobotu sedem gólov. V tabuľke im patrí tretia priečka s mankom piatich bodov na „The Reds“.

Futbalisti Sheffieldu United získali v nedeľu v 14. kole anglickej Premier League svoj druhý bod v sezóne, keď remizovali v Brightone 1:1.

Po góle striedajúceho Jaydena Boglea v 63. minúte mohli získať aj všetky tri, hoci hrali od 40. minúty bez vylúčeného Johna Lundstrama. No tri minúty pred koncom zabezpečil aspoň bod pre domácich taktiež striedajúci hráč Danny Wellbeck.

Tottenham doma padol s Leicestrom City 0:2, keď na konci prvého polčasu otvoril skóre Jamie Vardy z penalty a v druhom polčase si dal vlastný gól Toby Alderweireld. Liecester poskočil v tabuľke na druhé miesto, Tottenham je po druhej prehre za sebou štvrtý.