Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Sen Sebastián sa na čelo La Ligy nevrátil

Futbalisti Realu Sociedad San Sebastián nevyužili šancu vrátiť sa na čelo tabuľky najvyššej španielskej súťaže, keď v nedeľňajšom zápase 12. kola len remizovali na pôde oslabeného Alavesu 0:0.

06.12.2020 23:13
Futbal, Liga majstrov, ilustračná Foto: ,
Ilustračná snímka.

Hostia mali počas celého priebehu prevahu, no nedokázali ju premeniť na góly a nevyužili ani polhodinovú presilovku po vylúčení domáceho stredopoliara Rodriga Battagliu.

V tabuľke figurujú na druhej priečke, na vedúce Atlético Madrid strácajú jeden bod, no odohrali o dve stretnutia viac.

Futbalisti Granady remizovali s Hiescou 3:3.

Hostia ešte v 88. minúte viedli 3:1, ale v priebehu dvoch minút prišli o víťazstvo. Najprv znížil Jorge Molina a v 90. minúte vyrovnal German Sanchez. Huesca v tejto sezóne ešte nevyhrala, v uplynulom období sa prestalo dariť aj Granade, keď naplno nebodovala po piaty raz za sebou.

12. kolo – sumáre:

Granada – Huesca 3:3 (1:1)
Góly: 43. Suarez Charris, 88. Molina, 90. Sanchez – 21. Rico, 49. Garcia, 82. Okazaki

Osasuna – Betis Sevilla 0:2 (0:0)
Góly: 76. Iglesias, 90.+1 Miranda

Villarreal – Elche 0:0

Alaves – San Sebastian 0:0
ČK: 61. Battaglia (Alaves)

Viac na túto tému: #San Sebastián #la liga