Sparta dostala štyri góly. Zostrelil ju aj Slovák

22.11.2020 20:44
Sparta Praha
Futbalisti Sparty Praha. Autor: ,

Slovenský futbalista Karol Mészáros prispel v 8. kole českej ligy gólom k nečakanému víťazstvu Dynama Česká Budějovice na ihrisku Sparty Praha 4:2.

V 14. minúte na Letnej otvoril skóre a v druhom polčase prihral na tretí gól Juhočechov.

Futbalisti Zbrojovky Brno remizovali v úvodnom nedeľňajšom zápase s 1. FC Příbram 1:1. V drese domácich odohrali celý zápas slovenskí legionári Juraj Kotula a Peter Štepanovský.

Viktoria Plzeň na lavičke so slovenským trénerom Adrianom Guľom prehrala na pôde FC Fastav Zlín 0:1.

Česká liga – 8. kolo:

Sparta Praha – Dynamo České Budějovice 2:4 (1:1)
Góly: 33. Karlsson, 63. Krejčí ml. – 14. MÉSZÁROS, 51. a 90.+5 Brandner, 64. Javorek, ČK: 90+2. Pavelka (Sparta)
Králik a Skovajsa odohrali za České Buďejovice celý zápas, Mészáros hral do 74. minúty + gól

FC Fastav Zlín – Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
Gól: 38. Poznar
M. Hlinka odohral za Zlín celý zápas – Káčer nastúpil za Plzeň v 83. min a dostal ŽK

FC Zbrojovka Brno – 1. FK Příbram 1:1 (1:0)
Góly: 5. Hladík – 77. Pilík (11 m)
P. Štepanovský odohral celý zápas a dostal ŽK, Kotula (obaja Brno) odohral celý zápas

18. 1. FK Příbram 7 0 2 5 4:18 2
Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.