Kucka smútil, Škriniar sa radoval. Ibrahimovič žiaril proti Neapolu

Futbalisti Parmy Calcio v základnej jedenástke so slovenským stredopoliarom Jurajom Kuckom prehrali v 8. kole talianskej Serie A na pôde AS Rím 0:3.

22.11.2020 17:19 , aktualizované: 22:39
Inter Miláno Foto: ,
Radosť futbalistov Interu Miláno z gólu v sieti Turína.

Všetky góly padli už v prvom polčase, dvakrát sa strelecky presadil arménsky reprezentant Henrich Mchitarjan.

Inter Miláno zvíťazil nad FC Turín 4:2, hoci necelú pol hodinu pred koncom ešte prehrával 0:2.

Dva góly domácich strelil belgický kanonier Romelu Lukaku. Slovenský obranca Milan Škriniar nastúpil za Inter v 65. minúte za stavu 1:2.

Sassuolo Calcio bez slovenského kridelníka Lukáša Haraslína triumfovalo na ihrisku Hellasu Verona 2:0 a dostalo sa na druhú priečku.

Najlepšie zarábajúci futbalisti sveta Fotogaléria - 10 fotiek Všetky fotky
10. Kylian Mbappé (Fr., Paríž St. Germain) -...

Lídrom je milánske AC, ktoré zvíťazili v šlágri na ihrisku Neapola 3:1. Hrdinom zápasu sa stal veterán Zlatan Ibrahimovič, autor dvoch gólov hostí.

Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka do hry nezasiahol, zápas presedel na lavičke náhradníkov.

Serie A – 8. kolo:

Neapol – AC Miláno 1:3 (0:1)
Góly: 63. Mertens – 20. a 54. Ibrahimovič, 90.+ Hauge. ČK: 65. Bakayoko (Neapol).

Udinese Calcio – FC Janov 1:0 (1:0)
Gól: 35. de Paul, ČK: 90.+8 Perin (Janov)

Hellas Verona – Sassuolo Calcio 0:2 (0:1)
Góly: 42. Boga, 76. Berardi

Inter Miláno – FC Turín 4:2 (0:1)
Góly: 67. a 84. Lukaku (druhý z 11 m), 64. Sanchez, 90. Martinez – 45.+2 Zaza, 62. Ansaldi (z 11 m)