Šok v Madride. Hviezdny Real prehral doma s trpaslíkom

17.10.2020 20:36
Real Madrid
Radosť hráčov Cádizu v zápase proti Realu Madrid. Autor: ,

Futbalisti nováčika z Cadizu sa postarali o obrovské prekvapenie sobotňajšieho programu 6. kola La Ligy, keď na ihrisku Realu Madrid zvíťazili 1:0 zásluhou gólu Anthonyho Lozana zo 16. minúty.

Úradujúci majster utrpel prvú prehru v tomto ročníku najvyššej španielskej súťaže, no s 10 bodmi zostal na čele tabuľky. Na mužstvo trénera Zinedina Zidana sa dotiahli Cadiz i tretia Granada.

FC Sevilla prehral na ihrisku Granady 0:1. Hostia, ktorí hrali celý druhý polčas bez vylúčeného Joana Jordana, utrpeli prvú prehru v tejto sezóne La Ligy. Postaral sa o ňu v 82. minúte Venezuelčan Yangel Herrera. Granada sa vďaka víťazstvu vyšvihla na tretie miesto v neúplnej tabuľke.

Atletico Madrid zvíťazilo nad Celtou Vigo 2:0. O jeho góly sa postarali Luis Suarez a Yannick Carrasco.

FC Granada – FC Sevilla 1:0 (0:0)
Gól: 82. Herrera. ČK: 45.+4 Jordan (Sevilla)

20. Levante 5 1 0 4 5:10 3
Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.