Conte už netají rokovania s Londýnčanmi. Ak príde za Škriniara ponuka, tak...

27.09.2020 11:45

Zvládli vstup do nového ročníka Serie A, ale poriadne sa natrápili. Futbalisti Interu v sobotu vyhrali v dramatickom súboji nad Fiorentinou 4:3. Obrat svojich spoluhráčov v záverečných minútach sledoval Milan Škriniar iba z lavičky.

Slovenský reprezentant prežíva v súkromnom živote skvelé obdobie. Jeho dlhoročná priateľka Barbora Hrončeková mu čoskoro privedie na svet prvého potomka.

V klube to je však iná pesnička. Škriniar vysedáva na lavičke, čo neušlo pozornosti popredných európskych klubov. Po špekuláciách zo strany Realu Madrid, FC Barcelona, parížskeho Saint-Germain či oboch manchesterských klubov United a City má k zisku 25-ročného stopéra najbližšie Tottenham.

Šéf jeho skautov absolvoval rokovania v Miláne, ktoré však zatiaľ troskotajú na finančných podmienkach Interu. Ten by rád svoju oporu predal za 60 miliónov eur, Spurs by chceli čiastku zjednať na polovicu.

Marec 2013:
		Spoznávate ich? Stopér
		Zlatých...
August 2014: Zo
		Škriniara sa pod Dubňom
		pomaly...
+13Október 2014: Ako jeden
		z prvých
		okúsil...

Kým doteraz sa vedenie Interu vyhýbalo potvrdeniu týchto šumov, po súboji s Fiorentinou informácie potvrdil tréner Antonio Conte a vysvetlil momentálnu situáciu odchovanca MŠK Žilina.

„Škriniar je súčasťou tohto projektu. Máme pred sebou množstvo zápasov, takže je pripravený, ako vždy doteraz. Ak však prídu ponuky, sme pripravení zvážiť ich kvôli aktuálnej finančnej situácii,“ vravel po zápase taliansky kouč.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tottenham Hotspur #Milan Škriniar #Inter Miláno #Antonio Conte
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku