Hamšíkovi a spol. nestačil ani dvojgólový náskok. V závere trestali Brazílčania

Futbalisti PFC Ta-lien s kapitánom Marekom Hamšíkom stále čakajú na prvé víťazstvo v novom ročníku čínskej Superligy.

25.08.2020 17:30

V utorňajšom dueli 7. kola remizovali s Kuang-čou Evergrande 2:2, o dvojgólový náskok prišli v záverečnej štvrťhodine.

Hamšík odohral celý duel a asistoval pri prvom góle svojho tímu v 16. minúte, keď po jeho rohovom kope otvoril skóre hlavou Jao-pcheng Wang. Švéd Sam Larsson po polhodiny hry zvýšil na 2:0, no ani to domácemu mužstvu nestačilo.

Najlepší slovenskí legionári Fotogaléria - 30 fotiek Všetky fotky
Meno: Marek Bakoš. Kluby v zahraničí: Viktoria...

Hráči Evergrande vyrovnali gólmi Brazílčanov Paulinha a Fernandinha v 75. resp. 79. minúte duelu. Ta-lien sa tak naďalej krčí na poslednej priečke tabuľky A-skupiny, po troch remízach a štyroch prehrách má na konte iba tri body. Kuang-čou Evergrande je na druhom mieste.

Čínska liga sa pre pandémiu koronavírusu hrá v dvoch skupinách za zatvorenými dverami. Okrem Ta-lienu (A-skupina) sa súboje konajú aj v Su-čou.

Viac na túto tému: #Marek Hamšík #PFC Ta-lien