Vytočený Guľa. Slovenský kouč od zlosti takmer hodil fľašu o zem

03.08.2020 07:45
Adrián Guľa
Adrián Guľa. Autor: ,

Futbalisti Plzne majú za sebou prvý prípravný zápas. Český vicemajster si v ňom poradil s Českými Budějovicami 2:0.

Slovenského fanúšika môže tešiť, že o jeden z gólov sa postaral Miroslav Káčer.

„Pre nás je fajn, že sme mohli zakomponovať i nových hráčov, aby čo najrýchlejšie navnímali detaily a spôsob hry. Sú našou dôležitou súčasťou,“ vravel po zápase tréner Adrián Guľa.

Ten – okrem iného – vyslovil spokojnosť s predvedenou hrou Plzne. Pochválil aj súpera.

Porto,...

Napriek tomu sa však našiel moment, ktorý ho rozladil. Stalo sa tak na konci prvého polčasu. Ten ukončil rozhodca Tomáš Grimm v čase 44:30 – napriek tomu, že hru prerušila napríklad aj prestávka na občerstvenie.

„Guľa väčšinou vystupuje pokojne, najavo dáva len pozitívne emócie. Tentoraz však ukázal aj nespokojnosť s hvizdom a to poriadne nahlas. Nechýbalo veľa a hodil by o zem aj fľašu s vodou,“ napísal v postrehu český portál isport.cz.

Zápas Plzeň - České Budějovice.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.