Inter nedostal Juventus pod tlak. V Ríme nezvíťazil

Futbalisti Sampdorie Janov uspeli v nedeľnom stretnutí 34. kola najvyššej talianskej súťaže na pôde Parmy Calcio 3:2.

19.07.2020 21:51 , aktualizované: 23:40
Inter Miláno, Milan Škriniar Foto: ,
Gólová radosť futbalistov Interu Miláno. Uprostred Milan Škriniar.

Domáci, v ktorých zápasovej nominácii absentoval slovenský reprezentačný stredopoliar Juraj Kucka, premrhali dvojgólový náskok z prvého polčasu.

Prehrali šiestykrát z predchádzajúcich siedmich duelov, naopak, Sampdoria dosiahla tretie víťazstvo za sebou a v tabuľke je na trinástom mieste o bod práve pred svojím súperom.

Najlepší slovenskí legionári Fotogaléria - 30 fotiek Všetky fotky
Meno: Marek Bakoš. Kluby v zahraničí: Viktoria...

SSC Neapol si doma poradil s Udinese Calcio 2:1, o čom v nadstavenom čase rozhodol Matteo Politano.

Víťazstvom sa posunul na šieste miesto pred AC Miláno, Udinese figuruje na šestnástej priečke. Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka hral za Neapol do 71. minúty.

Brescia Calcio zdolala na vlastnom štadióne Spal Ferrara 2:1 zásluhou dvoch gólov Čecha Jaromíra Zmrhala.

Zabodovala naplno po troch prehrách, no stále jej patrí zostupová devätnásta pozícia, Spal je posledný.

V domácich farbách absolvoval prvý polčas slovenský stredopoliar Nikolas Špalek a videl žltú kartu.

Štadióny s najlepšou atmosférou (France Football) Fotogaléria - 30 fotiek Všetky fotky
30. Millerntor-Stadion - St. Pauli.

V šlágri nedeľňajšieho programu zaváhal milánsky Inter. V jeho drese odohral celý zápas na pôde AS Rím aj slovenský reprezentačný stopér Milan Škriniar. Z víťazstva sa však netešil, súperi sa rozišli po remíze 2:2.

Milánčanom sa tak nepodarilo vytvoriť tlak na Juventus, manko na neho mohli v prípade víťazstva stiahnuť na tri body.

Obhajca titulu odohrá svoj zápas 34. kola v pondelok. Privíta Lazio Rím.

Serie A – 34. kolo:

Parma Calcio – Sampdoria Janov 2:3 (2:0)
Góly: 18. Gervinho, 40. Bereszynski (vlastný) – 48. Chabot, 69. Quagliarella, 78. Bonazzoli