Skopol súpera, nadával rozhodcovi. Škriniarovi praskli nervy, zaplatí tisíce

Slovenský futbalový obranca Milan Škriniar z Interu Miláno dostal trojzápasový trest po červenej karte v stredajšom ligovom zápase so Sassuolom (3:3). Jeden duel nebude môcť na lavičke Interu sedieť tréner Antonio Conte.

25.06.2020 15:16
Milan Škriniar, Cristiano Biraghi, Romelu Lukaku Foto: ,
Milan Škriniar, Cristiano Biraghi a Romelu Lukaku po góle Interu.

Škriniar videl v nadstavenom čase stretnutia druhú žltú a následne červenú kartu.

Kariéra Milana Škriniara Fotogaléria - 16 fotiek Všetky fotky
Marec 2013: Spoznávate ich? Stopér Zlatých...

Za vylúčenie ho čakala automatická stopka na jeden zápas, ďalšie dva si vyslúžil za vulgárny výstup na adresu rozhodcu.

Navyše zaplatí pokutu desaťtisíc eur. Inter sa bez neho musí zaobísť v Parme a doma proti Brescii a Bologni.

Škriniar bol oporou svojho mužstva, v zavere prvého polčasu predviedol parádny nábeh do šestnástky, kde ho fauloval hráč Sassuola a Lukaku sa z pokutového kopu nepomýlil.

Conte bude chýbať na lavičke iba v nedeľu proti Parme pre piaty kartový trest v sezóne.

Žltú kartu dostal v druhom polčase za nešportové správanie. Informovala o tom agentúra AP.

Viac na túto tému: #Serie A #Inter Miláno #Antonio Conte #Milan Škriniar