Česi opäť rozbehli ligu. Hráčom Teplíc pomohli aj chorály z ampliónov

, 23.05.2020 21:24

Futbalisti FK Teplice zdolali v sobotnom domácom stretnutí najvyššej českej súťaže Slovan Liberec 2:0.

Dohrávka 23. kola bola prvým súťažným zápasom Fortuna ligy po vyše dvojmesačnej prestávke, ktorú si vyžiadala pandémia koronavírusu. Za hostí bol na trávniku slovenský stredopoliar Jakub Hromada do 72. minúty.

Aj keď sa hralo bez divákov, traja fanúšikovia sa na zápas dostali, informuje web ceskenoviny.cz.

Domáci klub totiž vybral najvernejších členov fanklubu a stali sa z nich podávači lôpt na tribúne. Teplice si dokázali poradiť s komornou atmosféru, keď z ampliónov už od začiatku stretnutia púšťali fanúšikovské chorály a pokriky.