Škriniar rozhodol o svojej budúcnosti. Podpísal dlhodobý kontrakt

, 16.05.2019 14:57

Slovenský futbalový obranca Milan Škriniar podpísal s Interom Miláno nový kontrakt do 30. júna 2023.

Po novom by mal 24-ročný rodák zo Žiaru nad Hronom podľa viacerých zahraničných médií zarobiť 3 milióny eur ročne. V súvislosti s ním sa spomínal aj možný záujem zo strany Manchestru United či Realu Madrid.

"Spolu, pretože spolu sme silní. Máme rovnaké ciele, preto sme sa rozhodli pre predĺženie kontraktu. Škriniar je pevnou súčasťou srdca našej defenzívy.

V tomto ročníku nastúpil do 44 zápasov a má na konte v zápasovom priemere najviac úspešných prihrávok spomedzi hráčov v Serie A (65). Presnosť jeho prihrávok sa pohybuje na hranici 92,8 %, k tomu navyše vyhral 221 osobných súbojov. Viaceré štatistiky dokazujú, že je dôležitá súčasť nášho tímu," napísal Inter Miláno na svojom oficiálnom webe.

Milan Škriniar je súčasťou kádra Interu od júla 2017 a za taliansky klub doteraz odohral 84 súťažných zápasov. V Serie A predtým pôsobil aj v Sampdorii Janov, na Slovensku si obliekal dresy Zlatých Moraviec a Žiliny.

TV Pravda: Bývalí futbaloví reprezentanti Ján Pivarník a Dušan Tittel v ďalšej časti relácie Týždeň v športe hodnotia štart Slovákov do kvalifikácie ME 2020 a hovoria aj o ich postupových šanciach:

#Inter Miláno #kontrakt #Milan Škriniar
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku