Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík sa premiérovo predstavil pred domácimi fanúšikmi v najvyššej čínskej súťaži.

30.03.2019 12:10
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

FT Dalian Yifang 0:1 Guangzhou Evergrande. @yannickferreiracarrasco goal was canceled #dalianyifang

Príspevok, ktorý zdieľa Dalian Yifang FC (@dalianyifangfc),

Jeho Ta-lien I-fang však v sobotnom stretnutí 3. kola Super League podľahol tímu Kuang-čou Evergrande Tchao-pao 0:1.

Hamšík hral do 65. minúty. V 80. minúte rozhodol o troch bodoch pre hostí Brazílčan Anderson Talisca.

Ta-lien I-fang s Hamšíkom v zostave sa ani do tretice netešili z víťazstva v novom ročníku čínskej najvyššej súťaže. Na konte má dva body za dve remízy.

Patrí mu priebežná 10. priečka v nekompletnej tabuľke zápasov 3. kola, Kuang-čou je s plným počtom 9 bodov na 2. mieste.