Chelsea remizovala na pôde West Hamu. Stratila prvé body v sezóne

23.09.2018 16:44
Maurizio Sarri
Tréner Chelsea Maurizio Sarri. Autor: ,

Futbalisti FC Chelsea zaváhali na pôde mestského rivala West Hamu United, v úvodnom stretnutí nedeľňajšieho programu 6. kola anglickej futbalovej ligy uhrali bezgólovú remízu.

Hostia napriek hernej prevahe neskórovali a prvýkrát v prebiehajúcom ročníku nezískali plný počet bodov.

Jediným tímom so 100-percentnou bilanciou zostal Liverpool, ktorý je na čele tabuľky s 18 bodmi. Chelsea je o skóre tretia za Manchestrom City. Dvojica stráca na lídra po šiestich kolách 2 body.

V druhom nedeľňajšom stretnutí si londýnsky Arsenal zdolal do,a Everton 2:0. Po bezgólovom prvom polčase poslal domácich do vedenia v 56. min po prihrávke Aarona Ramseyho technickou strelou do vinkla Alexandre Lacazette. O tri minúty neskôr spečatil skóre stretnutia po rýchlej akcii „kanonierov“ Gabončan Pierre-Emerick Aubameyang.

West Ham – FC Chelsea 0:0

Arsenal – Everton 2:0 (0:0)
Góly: 56. Lacazette, 59. Aubameyang