Real Madrid bez problémov zdolal Leganés, Lobotkovci silné Atlético

01.09.2018 22:54
Gareth Bale
Gareth Bale z Realu Madrid. Autor: ,

Tím slovenského reprezentanta Stanislava Lobotku Celta Vigo si pripísala cenné víťazstvo 2:0 nad španielskym vicemajstrom Atléticom Madrid v sobotňajšom zápase 3. kola.

Tesne po prestávke unikol obrane hostí Argentínčan Maxi Gómez a otvoril skóre. Onedlho pridal druhý gól hlavičkou Iago Aspas. Lobotka hral do 82. min, v 41. min uvidel žltú kartu.

Vo večernom stretnutí si hráči Realu Madrid bez problémov poradili s Leganés, keď vyhrali 4:1. Otvárací gól duelu strelil v 17. min waleský krídelník Gareth Bale, no už o sedem minút vyrovnal Argentínčan Guido Carrillo z pokutového kopu.

Po zmene strán sa presadili už len domáci futbalisti – dva góly v priebehu 11 minút vsietil francúzsky útočník Karim Benzema, konečné skóre spečatil v 66. min Sergio Ramos gólom z penalty.

Celta Vigo – Atlético Madrid 2:0 (0:0)
Góly: 46. Maxi Gómez, 52. Iago Aspas, ČK: 70. Savič (Madrid) po druhej ŽK
Stanislav Lobotka (Celta) hral do 82. min, v 41. min uvidel ŽK

Real Madrid – Leganés 4:1 (1:1)
Góly: 50. a 61. Benzema, 17. Bale, 66. Ramos (z pok. kopu) – 24. Carrillo (z pok. kopu)