Krásnu akciu zakončil volejom. Rusnák je vo forme, strelil ďalší gól v MLS

Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu svojmu tímu Real Salt Lake k vysokému víťazstvu na ihrisku Colorada Rapids.

26.08.2018 07:49
Albert Rusnák Foto: ,
Albert Rusnák (v strede) po góle so spoluhráčmi z Realu Salt Lake.

V zápase zámorskej Major League Soccer (MLS) strelil v 86. minúte šiesty gól hostí a spečatil výhru 6:0.

Rusnák zakončil vydarenú kombinačnú akciu, keď si narazil loptu s Coreym Bairdom a volejom namieril presne k bližšej žrdi. Dvadsaťštyriročný slovenský reprezentant odohral na hrote útoku celý zápas, bol to jeho ôsmy gól v sezóne a tretí za uplynulé dva duely.

Najvýraznejší podiel na suverénnom triumfe hostí mal jeho spoluhráč Jefferson Savarino, ktorý sa prezentoval dvoma presnými zásahmi a jednou asistenciou. Colorado dohrávalo stretnutie iba s deviatimi hráčmi, už v 9. minúte dostal červenú kartu Niki Jackson, v 45. minúte putoval predčasne pod sprchy aj Bismark Boateng.

Realu Salt Lake patrí v tabuľke Západnej konferencie s 41 bodmi štvrtá priečka, Colorado je s 24 bodmi jedenáste.

Viac na túto tému: #Albert Rusnák #Real Salt Lake