VIDEO: Prvý gól Ronalda za Juventus. Potreboval naň osem minút

, 12.08.2018 18:34

Cristiano Ronaldo si odbil dlhoočakávaný debut v drese Juventusu Turín. Bolo to síce len v prípravnom zápase proti juniorke Juventusu, ale Portugalčan mládežníkov nešetril - po ôsmich minútach pobytu na ihrisku strelil svoj prvý gól za Bianconeri.

Hráči Juventusu
		Turín, zľava
		Federico...
Muž s dresom Cristiana
		Ronalda z
		Juventusu...
+5Fanúšikovia držia
		portrét Cristiana Ronalda
		z...

Tradičný predsezónny zápas v štvortisícovej obci Villar Perosa neďaleko Turína pútal veľkú pozornosť a približne 5000 vstupeniek bolo vypredaných s výrazným predstihom. Celý deň platili v dejisku prísne bezpečnostné opatrenia.

Villar Perosa je sídlo rodiny Agnelliovcov, ktorí vlastnia klub a od roku 1955 sa tu vždy pred štartom nového ročníka zídu futbalové hviezdy v prípravnom stretnutí.

Ronaldo nastúpil z základnej zostave a skóre otvoril po pase od spoluhráča Federica Bernardeschiho. V 18. minúte bol portugalský útočník aj pri druhom zásahu A-tímu, keď svojou aktivitou prispel k vlastnému gólu Riccarda Capelliniho.

Ešte do prestávky pridal ďalšie dva góly Paulo Dybala. Do druhého polčasu už Ronaldo nezasiahol, piaty gól potom pridal Claudio Marchisio. Ako je v tejto exhibícii už zvykom, diváci v druhom polčase vbehli na ihrisko a duel tak trval asi iba približne 70 minút.

#Juventus Turín #Cristiano Ronaldo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku