Rusnák na Ibrahimoviča nestačil. Real v MLS prehral s LA Galaxy 0:3

Trojzápasová víťazná ligová séria amerického tímu MLS Real Salt Lake, v ktorom pôsobí aj slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák, sa skončila.

10.06.2018 10:26
Zlatan Ibrahimovič Foto: ,
Zlatan Ibrahimovič sa teší z gólu do siete Realu Salt Lake.

Postarali sa o to hráči Los Angeles Galaxy, ktorí v domácom prostredí zvíťazili pred 25 462 divákmi presvedčivo 3:0.

Hlavnou postavou duelu bol Zlatan Ibrahimovič. Hviezdny 36-ročný švédsky internacionál po bezgólovom prvom polčase strelil po zmene strán v priebehu siedmich minút dva góly a rozhodol o triumfe, víťazstvo LA Galaxy v 76. min spečatil nórsky útočník Ola Kamara.

Dvadsaťtriročný stredopoliar Albert Rusnák odohral celé stretnutie.

Hráčom Realu Salt Lake patrí po pätnástich zápasoch 5. miesto v Západnej konferencii MLS so ziskom 22 bodov. Na lídra tabuľky Sporting Kansas City majú odstup 7 bodov. Mužstvo LA Galaxy figuruje v tej istej konferencii na 8. priečke s 20 bodmi.

Los Angeles Galaxy – Real Salt Lake 3:0 (0:0)

• Góly: 61. a 67. Ibrahimovič, 76. O. Kamara
  • Albert Rusnák (Real Salt Lake) odohral celý zápas
Viac na túto tému: #MLS #Zlatan Ibrahimovič #Los Angeles Galaxy #Albert Rusnák ml. #Real Salt Lake